BodorWelder 1500 Samochladiaci ručný laserový zvárací stroj

Posuňte svoje zváranie a vaše projekty na vyššiu úroveň. S BodorWelder 1500 môžete ľahko vytvárať kvalitné zvary. Vďaka svojej odolnosti je BodorWelder 1500 ideálny pre prácu v rôznych pracovných priestoroch. Od prototypov až po veľkosériovú výrobu, tento stroj ukazuje svoju dokonalosť vo všetkých oblastiach.

 • Spoľahlivý v extrémnych mrazoch a horúčavách
  Ako silný indikátor svojej odolnosti je BodorWelder 1500 schopný udržiavať stabilný výkon pri teplote -20 °C - 60 °C a pri relatívnej vlhkosti až 90 % za prísnych laboratórnych podmienok. Tiež udržuje konzistentnú kvalitu zvárania v rámci rôznych druhov zváraných kovových dielov.
 • Vlastné chladenie
  Kľúč k vlastnému chladeniu pochádza z Bodor technológie a to z cirkulácie konštantnej teploty. Recyklovateľné chladivo absorbuje nadmerné teplo v systéme a prenáša teplo von cez chladič. Táto schopnosť odolávať zmenám teploty a vysokej vlhkosti je podporená laboratórnym testovaním po dobu viac ako 10 000 hodín.
 • Nepretržitý svetelný výkon
  Bez ohľadu na vonkajšie prostredie, vysokoúčinný kompresor BodorWelder 1500 generuje výkon lasera nepretržite 24 hodín denne, 7 dní v týždni bez prerušenia, čo prináša množstvo výhod pre zváranie kovov z hľadiska ohybu, tvrdosti a pevnosti v ťahu.

Vysoká účinnosť pre rôzne pracovné nasadenie

Stabilný výkon

Udržujte stabilný výkon v náročných podmienkach. BodorWelder 1500, testovaný medzinárodnými laboratóriami, generuje nepretržitý svetelný výkon kdekoľvek medzi -20 až 60 stupňami Celzia, ako aj pri relatívnej vlhkosti až 90 %.

Špičková kvalita

Nastaviteľný zvárací výkon až 1500W. BodorWelder 1500 vám poskytuje stálu kvalitu spracovania a v súlade s najprísnejšími priemyselnými očakávaniami.

Užívateľsky prívetivé operácie

Parametre zvárania sú dodávané so strojom. Bez ohľadu na to, akú úroveň zručností máte, budete môcť dokonale zvárať pomocou Bodor databázy procesov zvárania.

Jednoduché ovládanie

Upravte a uložte svoje prispôsobené zváracie riešenia jedným gombíkom. Ovládací gombík typu “všetko v jednom“ integruje nevyhnutné funkcie na uľahčenie vašich zváracích procesov.

Prenosnosť

Ľahká montáž bez použitia náradia. Plocha pokrytia 0,24 ㎡ ponúka maximálnu flexibilitu a pohodlie pre vašu každodennú prácu, čím ďalej zvyšuje produktivitu.

Funkcie a vylepšenia

 • Inteligentná podpora procesu zvárania

  Doprajte svojmu zváraciemu procesu dodatočnú energiu pomocou inteligentných funkcií. Databáza procesov zvárania Bodor zahŕňa parametre zvárania ocele od 1 do 4 mm, pokiaľ ide o ploché a rohové zvary. Funguje ako príručka pre začiatočníkov a umožňuje používateľom s rôznymi úrovňami odbornosti zvárať bez námahy.

 • Inteligentný ovládací gombík

  Ovládanie je jednoduché. Používatelia môžu spravovať svoje riešenia v jednom nastavení. Môžu si vybrať proces zvárania a upraviť parametre zvárania (napríklad výkon, šírku zvaru, frekvenciu a pod.) a gombík automaticky uloží prispôsobené parametre pre ich operácie v budúcnosti.

 • Prenosný dizajn, integrovaná energetická štruktúra

  Bez vstavaných nádrží na vodu alebo chladiacich ventilátorov zaberá BodorWelder 1500 plochu pokrytia 0,24 ㎡. Tento kompaktný stroj má za cieľ pomôcť používateľom so zložitými zváracími prácami v rôznych pracovných podmienkach. Dodáva sa tiež so sadou zváracích trysiek Bodor, ktoré spĺňajú všetky druhy požiadaviek.

Špecifikácie a parametre

Výstupný výkon lasera
1500W
Maximálna hrúbka zváraného materiálu
4mm
Dĺžka optického kábla
10m
Celková hmotnosť
55kg
Spôsob chladenia
Samochladenie
Rozmery
760mm×325mm×540mm
Laserový výstup
Nepretržitý
Rozsah prevádzkovej teploty okolia
-20℃ - 60℃
Rozmery stroja:
4955*2320*2200mm
Maximálna rezná hrúbka:
20mm (Čierna oceľ)

Použiteľné odvetvia a zameranie

 • Plechy

  Budúcnosť spracovania plechov sa spolieha na inteligentnú výrobu. Nechajte BodorWelder 1500 starať sa o váš projekt zvárania plechu s intuitívnym ovládaním.

 • Zdravotnícke prístroje

  BodorWelder 1500, ktorý zvára s mimoriadnou jemnosťou, prináša dokonalosť do výroby medicínskych zariadení, ako sú injekčné striekačky, kardiostimulátory, ultrazvuk a CT skenery.

 • Vozidlá

  Či už ide o automobily alebo nákladné autá, BodorWelder1500 ponúka riešenia šité na mieru pre automobilový priemysel. Je použiteľný najmä na výrobu plechových automobilových dielov, ako sú konzoly, pánty, pružinové sedlá a kryty.

 • Domáce spotrebiče

  Vďaka nízkej tvorbe tepla, BodorWelder 1500 demonštruje pozoruhodnú presnosť, pokiaľ ide o domácu elektroniku. S minimálnou tepelnou deformáciou BodorWelder 1500 vylepšuje kvality kuchynských a kúpeľňových zariadení.

 • Bilboardy

  Zostrojte nosný rám billboardových tabúľ pomocou BodorWelder 1500. Schopnosť manipulovať s veľkými dávkami plechu je skvelým indikátorom jeho spoľahlivej kvality.